Drewno : całkowicie naturalny wybór !

Ponieważ wszystkie dzieci marzą o tym, aby chować się lub po prostu bawić w drewnianych szałasach, a ponadto ten szlachetny materiał ma wiele zalet, drewniane place zabaw stanowią oczywisty wybór!


Przespacerujmy się po lesie… !

Przyroda jest pełna pomysłów dla zabaw i gier : bieganie między drzewami, wspinanie się na pnie, skakanie z kamienia na kamień, zwisanie z drzew, a także czas na obserwację ptaków i roślin, odkrywanie przyrody i dzielenie się wrażeniami.
Seria Origin’ odtwarza lub rozbudowuje te przygody. Dają one możliwoś uczenia się i wspierają rozwój dzieci.

Poprzez połączenie zabawy i kontaktu z przyrodą, plac zabaw z surowego drewna rozwija wyobraźnię dziecka. Dzieci wracają do korzeni zabawy i na nowo odkrywają podstawowe czynności związane z zabawą, takie jak wspinanie się, zjeżdżanie, skoki…

Odkryj…


Bogactwo pomysłów dotyczących zagospodarowania przestrzeni

Niezależnie od tego, czy chodzi o wyrażenie autentycznej tożsamości lokalizacji w terenie wiejskim, zapewnienie naturalnego schronienia w środowisku miejskim czy też piękno materiału, drewniany plac zabaw podoba się wszystkim. Materiał ten podkreśla tożsamość lokalizacji, nie zniekształcając jej. Konstrukcje sprawiają wrażenie zakotwiczonych w krajobrazie.

Odkryj…


Odkrywanie nowych doznań

Drewniany plac zabaw realizuje podwójne wyzwanie, jakim jest zapewnienie takiego samego poziomu bezpieczeństwa, jak w przypadku innych materiałów i zaprasza do odkrywania nowych doznań. Mechaniczne właściwości drewna pozwalają na wkomponowanie linowych przejść i siatek. Jego aspekt dotykowy i wizualny zwiększa atrakcyjność zabawy…. i zapewnia tak wiele możliwości!

Odkryj…


Plac zabaw piękny dzięki zastosowaniu drewna lub jego imitacji

Drewniane urządzenia do zabawy to nie jedyny sposób na stworzenie wspaniałej atmosfery na placu zabaw. Seria Kanopékolorze „drewna dębowego” stanowi zaproszenie na wycieczkę w głąb lasu. W świecie sportu, ścieżki zdrowia wykonane z drewna doskonale dopasowują się do każdego środowiska naturalnego.

Odkryj…


Potrzebujesz pomysłów? Skontaktuj się z nami:

Contact Page
*
Pola oznaczone * są obowiązkowe

Więcej inspiracji…

Langwarrin, Australia

Anet, Francja

Exeter, Anglia

Armadale, Australia

Phillipsburg, Niemcy

Adelaide, Australia

Mill, Holandia

Houghton Regis, Anglia

Brisbane, Australia