« Proludic został zbudowany na kluczowych wartościach: innowacja, doświadczenie, zaangażowanie i dotrzymywanie obietnic. Te wartości stanowią fundamenty naszego biznesu i pomagają w dostarczaniu unikalnych rozwiązań na placach zabaw, dopasowanych do danej lokalizacji.»


Naszym pragnieniem jest tworzenie przestrzeni zabaw i sportu, wpływających na zadowolenia użytkowników w każdym wieku i na wszystkich poziomach sprawności.
Naszym celem jest to, aby tereny rekreacyjne zapewniały możliwość zabawy, uczenia się nowych umiejętności, interakcji z innymi użytkownikami i zwiększenia sprawności fizycznej.
Nasi pomysłowi projektanci starają się tworzyć urządzenia stwarzające sposobność do rozwoju oraz inspirujące do zabawy i ćwiczeń.
Te kluczowe wartości można znaleźć w każdym wydziale i w każdym procesie w naszej firmie.
Nasze doświadczenie i wiedza są mierzalne w różnorodności naszej oferty, dbałości o szczegóły w zainstalowanych projektach a przede wszystkim w jakości naszej współpracy z naszymi klientami.
Zależy nam na podejściu łączącym jakość, poszanowanie środowiska i zrównoważenie rozwoju.
Nasza wartość dodana leży również w naszej zdolności do projektowania indywidualnych urządzeń, dostosowanych do specyfycznych potrzeb.
Nasz know-how daje nam silną przewagę w zakresie odpowiedniego reagowania na Państwa wymagania i zagwarantowania atrakcyjności Państwa placów zabaw.
Wraz z tą stroną internetową mamy przyjemność przedstawić Państwu filozofię, która znajduje się w organizacji Proludic i stanowi podstawę naszego nieustannego rozwoju.

Denis Le Poupon
Prezes i założyciel Proludic