Montaż i serwis posprzedażowy

Proludic posiada zintegrowany system zarządzania każdej realizacji placu zabaw, co zapewnia długotrwałe korzyści.

Nasze wysoce wyszkolone i wyspecjalizowane zespoły montażowe dysponują umiejętnościami technicznymi zapewniającymi sprawną koordynację projektu: przygotowania terenu, instalacji sprzętu, instalacji nawierzchni bezpiecznej, kształtowania zieleni, usług naprawczych i bieżącej konserwacji.

Zapewniamy specjalistyczne wsparcie operacyjne niezależnie od zakresu projektów naszych klientów i ich specyfikacji. Wykonujemy całą naszą pracę zgodnie z celami projektu i zgodnie z wymaganiami bezpieczeństwa.

 

Zarządzanie projektem

maitrise-oeuvreProjekty są organizowane, planowane i koordynowane przez biuro oraz przez zespoły montażowe i serwisowe w terenie.
To tam sprawowana jest kontrola nad całym projekemt od momentu otrzymania zamówienia do realizacji oraz w okresie posprzedażowym.
Zespół projektowy intensywnie współpracuje z klientem oraz projektantem aby zagwarantować realizację na czas oraz zgodność z budżetem, przy spełnianiu wszystkich wymogów bezpieczeństwa.


Montaż

installationUrządzenia zabawowe są montowane przez nasze zespoły montażowe.
Oferują one wysoki poziom usługi, montują zgodnie z instrukcją montażową oraz zgodnie z obowiązującymi normami.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu , regularnym szkoleniom oraz wsparciu ze strony centrali utrzymujemy wysoką jakość montażu, co obniża koszty serwisowania, zapewnia trwałość urządzeń oraz długoterminowe utrzymanie poziomu bezpieczeństwa na placu zabaw.


Bezpieczna nawierzchnia

sol-coule2Proludic może dostarczyć i montować wszystkie rodzaje nawierzchni bezpiecznej oraz doradzić przy wyborze odpowiedniego rodzaju : nawierzchnia gumowa w formie płyt lub wylewana, sztuczna trawa, maty przerostowe, piasek i inne nawierzchnie sypkie.
Każda nawierzchnia jest montowana zgodnie z przepisami, a w szczególności zgodnie z normami EN 1176 i EN 1177, lub z lokalnymi wymogami.

W ubiegłem roku, Proludic zamontował 25000 m2 nawierzchni bezpiecznej.


Serwis posprzedażowy

savZ naszym serwisem posprzedażowym można konktaktować się telefonicznie, przez email, lub przez stronę internetową.
Zespół kontraktowy i posprzedażowy jest odpowiedzialny za reagowanie na Państwa zapytania jak najszybciej, za rozwiązanie wszelkich spraw oraz za zagwarantowanie kompleksowego serwisu.

Ponad 80% części zamiennych jest wysłane w ciągu 5 dni.
Proludic może dostarczyć części zamienne do swoich urządzeń w okresie 10 lat po wycofaniu danego urządzenia z produkcji.


Serwis i utrzymanie

maintenance-hpcProludic oferuje różne umowy serwisowe, dopasowane do potrzeby klienta i intensywności użytkowania danego placu zabaw.
Zależnie od potrzeb zarządcy placu zabaw możemy wykonywać okresowe przeglądy urządzeń oraz dostarczać i wymieniać części serwisowe i naprawcze.
Ta usługa zagwarantuje, że bezpieczeństwo, trwałość oraz funkcjonalność placu zabaw zostanie utrzymana na najwyższym poziomie oraz zgodnie z normami.