O nas

Proludic,
Twórca sprzętu do zabawy … Twórca emocji

Żałożony w 1998 roku, Proludic posiada ugruntowaną reputację jako dostawca rozwiązań, które są atrakcyjne zarówno dla dzieci i dla dorosłych. Pomagaliśmy przy rewitalizacjach osiedli mieszkaniowych i parków, tchnęliśmy życie w szkolne place zabaw oraz dzieliliśmy się edukacyjnym podejściem w żłobkach i przedszkolach.
Nasza filozofia to dostarczanie atrakcyjnych urządzeń zabawowych oraz znakomite usługi. Jesteśmy mierzeni przez wartości, które dajemy naszym klientom i poprzez kulturę obslugi klienta, która stawia klienta w sercu naszego biznesu.

Wierzymy, że to co nas wyróżnia, to styl pracy oraz doświadczony zespół profesjonalistów, którzy są do dyspozycji od początkowej fazy projektowania, aż do momentu montażu, utrzymania i serwisu.

Film poniżej pokazuje naszą główną siedzibę we Francji. Prezentujemy tu krok po kroku proces projektowania i produkcji.

Oferujemy wiele rozwiązań,  zapewniających zawsze wysoką jakość, bezpieczeństwo i trwałość  wyposażenia: dostępność urządzeń dla kilku grup wiekowych w jednym miejscu, rozwiązania, w których wszystkie dzieci bawią się i działają razem , które są w pełni bezpieczne, z zaprojektowanymi  strefami ekskluzywnych gier i zabaw, itd.

Grupa Proludic posiada silną pozycję międzynarodową wspieraną przez 6 spółek zależnych i 40 wyłącznych dystrybutorów.
Nasz zakład produkcyjny znajduje się we Francji w samym sercu Doliny Loary.