Wzornictwo

Wzornictwo oraz kreatywność zawsze były centralnymi elementami we wszystkim co robimy w Proludic.
Estetyka, końcowy użytkownik oraz środowisko naturalne są kluczowe dla naszego podejścia do projektowania, ale stanowią również integralną część w każdej strefie zabaw, którą zaprojektujemy.

Staramy się stosować kreatywne rozwiązania nie tylko w stosunku do funkcji zabawowych, ale również dla rozwiązań technicznych, zdrowotnych i dla bezpieczeństwa.
Korzystamy z wiedzy i doświadczenia naszych zespołów w każdej dziedzinie, aby opracować właściwe, rozsądne i spersonalizowane rozwiązania.

Nasza kreatywność inspirowana jest rozmowami z klientami: słuchanie, doradztwo i dzielenie się wiedzą, są częścią procesu twórczego, od początku ich projektu aż do jego zakończenia.

6 projektantów
10 Inżynierów technicznych
22 architektów krajobrazowych

Rozmowa

echange

Każdy plac zabaw i każde urządzenie tworzymy dla użytkownika końcowego – dziecka.

Poprzez spotkania projektowe i rozmowy z klientem lepiej rozumiemy cele projektu i możemy zapewnić najlepszą interpretację potrzeb naszych klientów. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że naszą ambicją jest zamiana pomysłów klientów na realne produkty i realizacje.


Kreatywność i wiedza techniczna

creativite

Nasz wybitny dział badawczo-rozwojowy jest nie tylko innowacyjny, ale posiada również bogatą wyobraźnię, co umożliwia znalezienie kreatywnych rozwiązań technicznych.

Our designers have cross-disciplinary skills which enable them to provide creative technical responses.
Przy projektowaniu placów zabaw kieruje się estetyką, aspektami funkcjonalności, ergonomicznością, wymiarami oraz zachowaniem zgodności projektu z obowiązującymi normami bezpieczeństwa.
Dzięki ścisłej współpracy między działami projektowymi i inżynieryjnymi wykonalność projektów oceniana jest na podstawie ograniczeń związanych z procesem produkcyjnym.


Dostosowywanie

sur-mesure

W firmie Proludic jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy w stanie dostarczyć naprawdę indywydualne projekty. Możemy zaspokoić specyficzne wymagania klienta, aby zapewnić im wyjątkowy i ekskluzywny produkt.

Nasi konstruktorzy posiadają niezbędną kreatywność, śmiałe podejście i elastyczność, w realizowaniu różnorodnych projektów „pod klienta”.


Personalizacja graficzne

personnalisation

Produkty Proludic mogą się wyróżniać poprzez umieszczenie dowolnego nadruku na panelach urządzenia.

Technika Grafic Games jest innowacyjna. Pozwala na oryginalne wykończenie urządzeń zabawowych w sposób trwały, dopasowany do oczekiwań klienta i jednocześnie niebywale atrakcyjny.
Grafic Games pobudza kreatywność – jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia inwestora.


Znajomość przepisów

expertise-normative

Nasi projektanci posiadają wiedzę ekspercką w zakresie wymagań prawnych dotyczących urządzeń zabawowych oraz projektowania placów zabaw.
Znajomość przepisów i norm są kluczowe dla naszej działalności.

Wiedza i doświadczenie w tej dziedzinie pozwalają nam na fachowe doradztwo oraz ocenę możliwości wykonania pomysłów naszych klientów z zagwarantowaniem bezpiecznego miejsca zabaw dla użytkowników.


Wzornictwo

amenagement

Plac rekreacyjny wysokiej jakości musi być spójny pod względem wyboru produktów, układu, dopasowania do użytkowników, oraz otoczenia.
Proludic projektował wyróżniające się place zabaw już przed 30 laty. W tym czasie zrealizowaliśmy ponad 80.000 placów zabaw w różnych strefach geograficznych, klimatycznych oraz kulturowych.
Przy projektowaniu placów rekreacyjnych należy brać pod uwagę wiele aspektów, które sprawią, że będą one atrakcyjne, dostosowane do otoczenia, harmonijne i zachęcające do zabawy: historia lokalna, istniejący krajobraz i architektura, rodzaj budowli w pobliżu, dostępność dla osób niepełnosprawnych.